Hakkımızda

Serp Auto olarak Expertiz sektörü için 15 yılı aşkın süredir çözüm odaklı yaklaşımımız ile Avrupa ve Orta Doğunun en güvenilir ekipmanlarını üretiyoruz.

Temelleri 1938 yılında Samsun’da atılan firmamız, bugün Oto Ekspertiz Ölçüm ve Test Ekipmanları üretmekte ve 14 ülkeye ihraç etmektedir. 2006 yılından itibaren Ölçüm ve Test Ekipmanları üretimini standartlaştırılarak “Oto Ekspertiz Ölçüm ve Test Ekipmanları Üretimi” konusunda ülkemizin ve bölgenin lider üreticilerinden birisi haline gelmiştir.

Konularında uzman mühendis ekibi tarafından yönetilmekte olan Serp Auto tasarım ve üretim mükemmeliyetini hedefleyen bir anlayış ile üretim hattını oluşturmuş, standartlaşmış üretim yöntemleri sayesinde güvenilir ve uzun ömürlü Oto Ekspertiz Ölçüm ve Test Ekipmanları üretimi yapmaktadır.

Vizyonumuz

Global standartlarda üretim kalitesi ile yenilikçi çözümler üretmek, dürüst hizmet ve kaliteli ürün anlayışı içerisinde sektörümüzün kural belirleyicisi olmaktır.

Misyonumuz

Üst düzey teknoloji ve üretim kalitesi ile maksimum verimlilik sağlamak, mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı içerisinde değerli müşterilerimizin en iyi deneyimi yaşamasını ve daha başarılı sonuçlara ulaşmalarını sağlamaktır.

“Kurulduğumuz tarih olan 1938 den beri sahip olduğumuz temel değerlerimizden güç alarak ilerliyoruz. Hem ürünlerimize hem de müşterilerimize güçlü bir şekilde bağlı olmamızın temelinde bu değerler yatıyor”

Müşterilerimize tasarım, mühendislik, projelendirme, danışmanlık hizmetlerini de sunuyor, TAM DESTEK ilkesi ile tüm süreçlerde hem ekipman hem de teknik ve stratejik çözüm ortaklıkları sunuyoruz.

Firmamız sahip olduğu üstün mekanik, elektronik ve yazılım geliştirme becerileri ile otomotiv sektörünün yanı sıra; savunma sanayii, medikal ve gıda sektörlerinde AR-GE çalışmaları yapmakta, dünya genelinde kabul görerek takdir toplayan projeler üretmeye devam etmektedir.